Regulamin

Ogólne warunki sprzedaży i współpracy ze sklepem internetowym www.meforyou.pl

1. INFORMACJE OGÓLNE

Właścicielem sklepu internetowego Meforyou.pl jest firma:

Meforyou Marcin Wit
ul.Zakole 70E
43­-140 Lędziny
NIP: 9541581958
REGON : 276249636

Sklep prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą, czyli Kupującym, a sklepem, czyli Sprzedającym.

Zamówienia realizowane są w dni robocze. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową, odbiór osobisty jest możliwy pod adresem firmy po wcześniejszym, umówieniem się telefonicznym.

Cena podana na karcie produktu w sklepie meforyou.pl jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienia przyjmowane są poprzez wypełnienie przez Kupującego formularza, który dostępny jest podczas procedury składania zamówienia. Zatwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym oraz z akceptacją niniejszego Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych.

Złożone zamówienia są automatycznie potwierdzane e­-mailem z informacją o jego przyjęciu, w przypadku braku takiego potwierdzenia w ciągu 24h, prosimy kontakt mailowy lub telefoniczny.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, Sprzedający zobowiązany jest do powiadomienia o tym fakcie Kupującego i poinformowaniu go o możliwych rozwiązaniach alternatywnych.

3. SPOSOBY PŁATNOŚCI

Płatności można dokonać przelewem bankowym na rachunek firmy.

Płatność przy odbiorze :  gotówka lub karta płatnicza

4. TERMINY ORAZ CENY REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Kupujący ma możliwość wyboru sposobu doręczenia zamówienia, zgodnie z wypełnionym w trakcie zakupu formularzem.

Realizacja zamówienia wykonywana jest poprzez firmę kurierską Inpost.

Cennik oraz czas wysyłki:

BEZPŁATNIE ­ przy zakupach powyżej 300zł, czas dostawy 3 dni robocze

15 zł ­ przesyłka do paczkomatu Inpost, czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych (możliwość śledzenia paczki) + czas realizacji zamówienia ( do 4 dni roboczych )

12 zł ­ przesyłka kurierska Inpost, czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych

16 zł ­ przesyłka kurierska pobraniowa Inpost, czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych

W przypadku zdarzeń losowych, okresu przedświątecznego lub katastrof naturalnych okres ten może ulec wydłużeniu.

5. OPÓŹNIENIE / ZAGINIĘCIE PACZKI

Jeśli przesyłka nie dotarła w ustalonym powyżej terminie, prosimy o zgłoszenie tego faktu. W przypadku stwierdzenia zaginięcia paczki zwracamy pełen koszt towaru oraz wysyłki lub wysyłamy towar ponownie.

Jeśli przesyłki wraca do nas z winy kupującego (błędnie podany adres, nieodebranie przesyłki, etc.) zwracamy kwotę pomniejszoną o koszty powrotu paczki do firmy.

6.  ZWROTY

Sprzedający akceptuje zwroty oraz wymianę zamówionych towarów. Wyjątek stanowią towary przetworzonych pod zamówienie , takie jak materiały cięte na konkretny wymiar  . Zwrotu towaru można dokonać w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. W tym przypadku decyduje data z awizo.

Jeżeli okres jest dłuższy niż ustawowe 14 dni Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu.

Kupujący jest zobowiązany do zadbania o to, żeby zwracane przedmioty nie nosiły żadnych śladów użytkowania.

Do paczki ze zwracanym przedmiotem należy dołączyć wypełniony Formularz Zwrotu, który zawiera dane potrzebne Sprzedającemu do identyfikacji Kupującego, oceny zasadności zwrotu oraz wykonania przelewu. Formularz otrzymasz od nas drogą mailową po zgłoszeniu prośby o zwrot lub wymianę towaru.

Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Wyjątkiem jest sytuacja gdy towar wysłany był fabrycznie wadliwy.

Ewentualny przelew zwrotny realizujemy do 14 dni od czasu zwrotu towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

7. REKLAMACJE

W przypadku wykrycia jakichkolwiek wad zakupionego produktu firma Meforyou przestrzega praw ustawowo przysługujących Klientowi.

Reklamacja może zostać złożona w formie:

Pisemnej – na adres Meforyou Marcin Wit ul. Lędzińska 96 , 43-140 Lędziny

Elektronicznej – na adres e-mailowy meforyou.pl@gmail.com

W przypadku reklamacji widocznych wad materiałowych lub wykonania dostarczonych produktów,  należy jak najszybciej poinformować  sprzedającego o zaistniałej sytuacji a następnie odesłać produkt z załączonym formularzem reklamacyjnym.

Sprzedawca  zobowiązany jest udzielić  pisemnej odpowiedzi na reklamację nie później niż do 14 dni od dnia jej otrzymania wraz z uzasadnieniem swojego stanowiska.

Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że reklamacja została uznana za zasadną.

Towar cięty z metra podlega reklamacji / zwrotu 90 % ceny wyjściowej

Formularz otrzymasz od nas drogą mailową po zgłoszeniu prośby .

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204), Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz.U. Nr 22, poz. 271), Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz.1176). Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz innych regulujących przedmiotową problematykę.